KONTAKT  
Strona główna   >   Kontakt
 
ADRES SIEDZIBY

Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
81-056 Gdynia ul. Helska 8

e-mail: spoldzielnia@gdynskasm.pl
www.gdynskasm.pl
Telefon: 58 623-14-61
Faks: 58 623-34-78

Godziny pracy:

Poniedziałek: 9.00 – 18.00
Wtorek – Czwartek: 7.00 – 15.00
Piątek: 7.00 – 14.00

TELEFONY KONTAKTOWE

Centrala

Telefon: 58 623-13-98
Telefon: 58 623-14-61
Telefon: 58 623-10-98

Prezes Zarządu

Telefon: 58 623-02-15

Wiceprezes Zarządu

Telefon: 58 623-39-74

Wiceprezes Zarządu ds. Technicznych

Telefon: 58 623-34-78

Dział Techniczno - Eksploatacyjny

Telefon: 58 623-39-73

Dział Ekonomiczny

Telefon: 58 623-29-76

Dział Mieszkaniowy

Telefon: 58 623-39-74

Dział Rozliczeń Kosztów Eksploatacji Czynszów
i Kredytów

Telefon 58 623-14-61 wew. 104

 

 

TELEFONY KONTAKTOWE DO ADMINISTRACJI

Administracja Osiedla Grabówek i Wzgórze Św. Maksymiliana,   81-041 Gdynia ul. Chylońska 58a

Telefon: 58 623-45-20
Telefon: 58 623-46-38

Administracja Osiedla Chylonia,   81-055 Gdynia ul. Rozewska 1

Telefon: 58 623-03-41
Telefon: 58 623-34-12

Administracja Osiedla Cisowa,   81-007 Gdynia ul. Chylońska 191

Telefon: 58 623-66-21
Telefon: 58 623-68-46

Administracja Osiedla Pustki Cisowskie,   81-077 Gdynia ul. Jastrzębia 9

Telefon: 58 623-88-05
Telefon: 58 623-85-66

Zespół Gniewska 21 "DT Chylonia",   81-047 Gdynia ul. Gniewska 21

Telefon: 58 627-90-00

 

ADRESY E-MAIL

Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
spoldzielnia@gdynskasm.pl

Obsługa Przetargów
przetargi@gdynskasm.pl 

Dział Techniczno - Eksploatacyjny
techniczny@gdynskasm.pl 

Dział Ekonomiczny
ekonomiczny@gdynskasm.pl 

Zespół ds. Pracowniczych
kadry@gdynskasm.pl 

Dział Rozliczeń i Windykacji Czynszów
czynsze@gdynskasm.pl 

Dział Mieszkaniowy
czlonkowski@gdynskasm.pl 

Redakcja strony Internetowej
redakcja@gdynskasm.pl 

Administracja Osiedla Grabówek i Wzgórze św. Maksymiliana
grabowek@gdynskasm.pl 

Administracja Osiedla Chylonia
chylonia@gdynskasm.pl 

Administracja Osiedla Cisowa
cisowa@gdynskasm.pl 

Administracja Osiedla Pustki Cisowskie
pustki@gdynskasm.pl 

Zespół ds. Administrowania Budynkiem Gniewska 21
administracja@dtchylonia.pl